Nabídněte nám štěně

Nabídněte nám čistokrevná štěňata nebo koťata všech plemen s průkazem původu i bez PP. Vaše štěňátka nabídneme svým zákazníkům a v případě jejich zájmu vás budeme kontaktovat.

Od chovatelů přijímáme pouze kvalitní a zdravá zvířata. Proto je při odběru důkladně prohlížíme. Podmínkou je 100% zdravotní stav a hygiena. Štěňata musí být bezpodmínečně zvyklá na kontakt s člověkem. Požadujeme očkování vhodnými vakcínami. Nenakupujeme zvířátka do zásoby, ale jenom ta, na která dostaneme objednávku. To znamená, že na každé štěně či kotě již čeká jeho nový pán. 

Samotný výkup je prováděn osobami s oprávněním tuto činnost provozovat a zvířata přepravovat. Štěńátka jsou přepravována klimatizovanými dodávkami, umístěna do nových přepravek vystlaných papírovou střiží. Nikdy se nemíchají dohromady štěňata od různých chovatelů. V co nejkratší době jsou převezena do našeho zázemí, kde dostanou vodu a pod bedlivým dohledem první krmení. Po odpočinku jsou prohlédnuta veterinářem.  Ihned po vyřízení nezbytných formalit putují ke svým novým majitelům v tuzemsku, nebo v zahraničí.

Štěňata a koťata vykupujeme nejraději u nás, v našich prostorách v Havlíčkově Brodě, nebo u Vás, v prostředí, odkud zvířátka pocházejí. V případě, že ani jedna varianta není možná, nejčastěji z časových důvodů nebo pokud chovatel není ochoten přijet až do Havl. Brodu, nabízíme možnost odběru na těchto místech: Praha, Kolín, Humpolec, Havlíčkův Brod, Jihlava, Velké Meziříčí, Velká Bíteš, Brno, Břeclav, Vyškov, Hradec Králové, Pardubice, Chrudim, Ždírec n. Doubravou.

Výkupní místa

Po dohodě možno vyzvednout i u Vás.

mapa výkupních míst

Detail výkupních míst

Nabídněte nám štěně
Průkaz původu:
Přiložit fotografie

Odeslat

Generála Kutlvašra 3145
580 01 Havlíčkův Brod
Czech Republic

tel. , fax: (+420) 569 422 329
mobil: (+420) 602 647 144
mobil: (+420) 608 333 176

nemec@canis-servis.cz

Webdesign   Redakční systém  

Nahoru